Menu
Hizmetlerimiz

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting kök hücrelerini besler keratin ve multivitamin içeriği barındırır. Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanan bu uygulama keratin bakımı olarak da bilinmektedir. Kirpikler bu işlem sayesinde daha uzun, bakımlı ve kıvrık görünür. Bu işlemin kalıcılığı kişinin kendi kirpik yapısına bağlı olarak değişiklik gösterebilir ancak ortalama olarak 4 ay kadar rahatlıkla kullanılabilir.

İçeriğinde argan yağı, proteinler, keratin ve vitaminler ile kirpikleri güçlendiren ve besleyen, hidrolize keratin bir maskedir. Besleyici maske, kirpikleri keratin ile doldurarak kirpikleri daha kalın, dolgun ve daha uzun hale getirir. Bu uygulama kirpikleri daha güçlü, daha uzun, daha kıvrık hale getirir doğal kirpiğinizi x2 kat daha uzun gösterir.

İlk aşamasında kirpikler temizlenip yağdan arındırılır, İkinci aşamasında kişinin kirpiklerine uygun kalıplara kirpikler yerleştirilip aynı zamanda istediği şekil verilerek uzatılır. Üçüncü aşamasında kirpiklere keratin desteği verilir.Dördüncü aşamasında pigmentlerle rimel görüntüsü verilir. Beşinci aşamada ise kirpikler vitamin ile beslenir.