Menu
Hizmetlerimiz

Hydrafacial Cilt Bakımı

Derinlemesine temizlenmiş, yenilenmiş, ışıl ışıl cildin sırrı Hydrafacial Cilt Bakımı, Love Beauty Center’da…

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir?

Dünya üzerindeki FDA onaylı tek düzenli cilt bakım cihazı olan Hydrafacial son derece güvenli ve hızlı bir cilt yenileme sunar. Uzun zamandır önüne geçilemeyen üstün vortex teknolojisi ile cilde hasar vermeden cildin iyileşmesini sağlayan Hydrafacial, gözeneklerin derinlemesine arınmasını sağlar, cildi sıkılaştırır, yeniler, leke görünümünü iyileştirir, cildin ışıldamasını sağlar.

Hydrafacial Uygulaması Nasıl Yapılır?

Sıvı-dermabrazyon; vakum ve sıvı kullanılarak peeling işlemi normal prosedürde yapılır. Leke, akne izi, leke ve gözenekli ciltlerde, tahriş yapmadan cildin üst tabakasında mikrodermabrazyon sağlanır. Serum uygulanması; sivilce, leke yada kırışıklıklar gibi ciltteki soruna göre özel serumlar uygulanır. Kuru cilt ve ince kırışıklıklar için hyalüronik asit içeren, beyaz ve siyah noktalar, genişlemiş gözenekler ve aşırı yağ bulunan T bölgesine yağı dengeleyici serum uygulaması yapılır.

Hydrafacial Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Hydrafacial, cilt lekelerini, akneleri ve izlerini giderir. Cildin yağ salgısını dengeler ve gözenekleri sıkılaştırır. Siyah noktaların vakum ile ciltten alınmasını sağlar. Bakım sonrası cildin ışıl ışıl parlamasını sağlar.

Cilt Bakımı

Temiz, canlı, parlak cildin sırrı Klasik Cilt Bakımı, Love Beauty Center’da…

Klasik Cilt Bakımı Nedir?

Klasik cilt bakımı, buhar altında dinlenmiş olan cildi, siyah nokta ve yağlardan arındırma, gözenekleri sıkılaştırma, nem ve bakım ile buluşturma işlemidir. Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından cildimizin temizliğine özen göstermek yaşlanma karşıtı bakımın en önemli kriterlerindendir.

Klasik Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Alanında uzman estetisyenimiz tarafından cildiniz temizlenir, siyah noktalardan arındırılır. Kişinin cilt tipine uygun tonik, krem, serum adımları ile derinlemesine temizlik, nem ve bakım sağlanır.