Menu
Hizmetlerimiz

Plexr

Genç, aydınlık canlı bakışlar için Plexr uygulaması Love Beauty Center’da…

Plexr Nedir?

Son yılların popüler güzellik uygulamalarından Plexr, plazma ile çalışan non ablativ soft cerrahi yada soft surgery olarak adlandırılan deri yüzeyinde bulunan bazı hastalıkların ve durumların tedavisinde kullanılan bir yöntemdir.

Plexr Uygulaması Nasıl Yapılır?

Plexr cihazının ucunda oluşan enerji ile hedef dokudaki potansiyel fark nedeniyle ortamdaki atmosferik gazlardan oksijenin iyonizasyonu ile ark oluşmakta ve bu sırada yaklaşık 1800 C sıcaklık meydana gelmektedir. Bu yüzeyde bulunan istenmeyen dokular bu yöntemle süblime olmaktadır.

Plexr Uygulaması Hangi Alanlarda Kullanılır?

Bu işlemleri uygulamak için enerji olarak 3 farklı seviye kullanılır vardır. Düşük enerji ile göz kapağı işlemleri blefaropalsti, deri lekeleri, küçük siğiller, aktif akne, kırışıklıklar ve periumblikal çatlaklar, ksantelazma; orta enerji ile biraz daha büyük siğiller ve lezyonlar , daha derin kırışıklıklar; yüksek enerji ile büyük lezyonlar ve keloid gibi zor tedavi edilebilen lezyonların tedavi edilir.

Özellikle göz kapakları ameliyat olma sınırına gelen fakat ameliyat olmaktan çekinen, bu durumdan rahatsız olan kişiler için çok güzel bir seçenektir.

Plazmapen

Ameliyatsız göz kapağı ve cilt estetiği Plazmapen uygulaması ile Love Beauty Center’da genç bakışlara kavuşun…

 

Plazmapen nedir?

Ameliyatsız göz kapağı estetiği yöntemi Plazmapen, elektrik iyon karbonasyon fonksiyonuyla cilt üzerinde hızlı sonuç alınan etkili ve ameliyatsız bir tedavi yöntemidir. Göz kapağı ve göz çevresi estetiği, derin cilt leke ve kırışıklık giderme tedavilerinde yararlanılan uygulama,  kapüşonlu göz kapaklarını estetik ameliyata gerek kalmadan azaltır. Göz, boyun ve ağız çevresindeki cilt dokusunun yukarı kaldırılmasında etkilidir.

Plazmapen Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Plazmapen aynı noktada ortalama 200 ila 300 nanometre derinliğe ulaşması sebebiyle oldukça güvenli bir uygulamadır. İlgili bölgeye tatbik edilen anestezi kremi ile rahatlıkla ve kısa sürede tamamlanır. Deride incelmeye yol açmaz, morluk, aşırı şişlik, kanama vb. sonuçlar oluşturmaz. Asgari 2, azami 5 yıl kalıcılığa sahiptir.