Menu
Hizmetlerimiz

Buz Lazer

Buz Lazer Epilasyon soğuk başlıklı ucu ile ağrısız ve acısız bir yöntem olup en hızlı işlem yapabilen bir tekniktir. Hemen hemen her yerde yaygın olarak kullanılan gelişmiş yüksek teknolojili buz lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden kolayca kurtulun. Her mevsimde uygulanabilen, bütün kıl tiplerine uygun olan, seans süresini neredeyse yarıya indiren bir tekniktir.

Buz Epilasyon, en iş bitirici ve en konforlu son teknoloji epilasyon yöntemlerinden biridir. Kıl kökündeki farklı yapıları hedef alan ve farklı dalga boylarına sahip yöntem, istenmeyen kıllar için kesin çözümdür. Buz epilasyon çok daha geniş yüzeyleri hedef alır ve her bir atışta çok daha fazla kıl köküne ulaşır. Bu nedenle aynı zamanda diğer epilasyon yöntemlerine kıyasla seanslar daha kısa sürer. Tüm vücut buz epilasyon seansları, ortalama 35-40 dakikadır.

Ayrıca yüksek etkili olduğundan, yine diğer epilasyon çeşitlerine oranla seans sayısı da azdır. Ortalama 6 seans sonrası istenmeyen tüylerden kurtulmuş olunabilir. Buz epilasyonda sık sık atışlar yapılır ve bu sayede uygulama kıl köklerini yavaşça ısıtır. Bu ısıtma aralarında verilen soğutma, ağrıyı ve acıyı en düşük seviyeye çeker.

Buz Lazer, Epilasyon ve Lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir. Uygulama dört mevsim yapılabilir.

Buz Lazer epilasyon yöntemiyle tüm vücut seans süresi ortalama 45 dakikadır. Bu süreç cihazın konforundan dolayı size taş masajı konforunda bir seans geçirmenizi de sağlar.

Buz Lazer ile 4-6 Seansta sonuç sağlanır.

İnce tüyler dahil sonuç alınır. Tekrarlama olasılığı bünyeye göre değişir. Asla eskisi gibi çıkmaz ancak ilk 5 yılda bir seans koruma seansı önerilir.

Ağrısız acısız iğnesiz kızarıklık yanma riski kesinlikle yoktur. Özellikle yüz bölgesinde uygulama yapıldığında diğer cihazlar gibi yayılma yapmaz iz bırakmaz

Epilasyon, istenmeyen tüylerin tam da köklerine belli dalga boylarında ışın verilmesiyle kılların köklerinin deforme edilmesi, köklerin kurutulması işlemidir. Kıllar, köklerinden besin alıp çıktıklarına, uzadıklarına göre kılların kökleri tahrip edilince otomatikman kıllardan da kurtulmuş olunuyor.