Project Description

Microblading 3D Kıl Tekniği

Cildinize, kaşlarınıza ve saçınıza en uygun rengi kullanmak işlem sonrası mutluluğun anahtarıdır. Ne istediğinizi anlayan ve beklentilerinizi karşılayan güvenli ellere teslim olmanız oldukça önemlidir. Mutlu olmak ve daha iyi görünmek için kendinizi her zaman usta ellere teslim etmelisiniz.

Tamamen farklı bir teknik olan  Microblading 3D Kıl Tekniği  dövmeden tamamen farklı bir tekniktir. Dövme çok daha kalıcı bir işlemken Microblading yönteminde kullanılan boyalar organiktir ve yarı kalıcıdır. Bu sebeple işlem sonrasında karşılaşacağınız görüntü doğallık ve mükemmelliğin bir yansıması olur.

Dünya kadınlarının tercih sırasında ilk sırada gelen Microblading 3D Kıl Tekniği ile 2-3 sene boyunca kaşlarınızla ilgili tek bir sıkıntı yaşamazsınız. İşlemin kalıcılığını belirleyen ana unsur cilt tipinizdir. Ömürlük değil ama uzun süre kalıcıdır. Mikro, steril ve tek kullanımlık iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına işlenerek yapılır.

Microblading 3D Kıl tekniği ile kaş yapımı, tek kullanımlık hijyenik iğnelerle var olan kaşların arasına ince kıl çizimleri yaparak organik boyaların yerleştirilmesidir. Cildin bir kat altına uygulanmaktadır.